KETOMANIAC 2 MESAČNÝ BALÍČEK

KETO DRINK – exogénne ketóny 2ks

KETO FUEL – elektrolyty 2ks

KETO HOT CHOCOLATE 1ks ako darček😉

S 2-mesačným balíčkom Ketomaniac, dosiahnutie a udržanie ketózy nebolo nikdy jednoduchšie! A to za cenu, ktorá je naozaj úžasná.

🚨Naša zmes exogenných ketónov KETO DRINK vám pomôže rýchlo a bez stresu dostať sa do stavu ketozy, či už ste začiatočník alebo skúsený bojovník v ketóze. A ak náhodou urobíte prešľap vo svojom stravovaní, náš Keto Drink vám pomôže vrátiť sa do hry, akoby ste nikdy nevypadli.

🚨Nenecháme vás na suchu! KETO FUEL  vám poskytne dostatok minerálov pre vaše bunky. Vaše telo potrebuje svoju dennú dávku elektrolytov, rovnako ako auto potrebuje nabitú batériu. Keto Fuel vám poskytne potrebnú energiu a pomôže vám predchádzať keto chrípke.

🚨A aby sme vás naozaj potešili, každé dva mesiace dostanete bonus v podobe našej úžasnej KETO HOT CHOCOLATE. Táto lahodná horúca čokoláda je nabitá exogennými ketónmi, ktoré vám pomôžu udržať ketózu po celý deň.

🔥S 2-mesačným balíčkom Ketomaniac si vyberiete zdravie, vitalitu a radosť z života plného energie. Nečakajte ani minútu dlhšie, objednajte si svoj balíček ešte dnes!👍

Rýchle a jednoduché dosiahnutie a udržanie ketózy s KETO DRINK

Zabezpečenie dostatočného prísunu minerálov pre vaše bunky s KETO FUEL

Prevencia keto chrípky a zlepšenie celkovej vitality vďaka KETO FUEL

Bonusová KETO HOT CHOCOLATE každé dva mesiace pre vaše chvíle pohody a relaxu

Skvelá cena za 2-mesačnú zásobu KETOMANIAC produktov.

Je tu pre Teba exkluzívna ponuka, ak si necháš každé 2 mesiace posielať 2 mesačný balíček ku každému z nich Ti pribalíme našu skvelú KETO HOT CHOCOLATE

Na balíčku ušetríš viac ako 22€

[sc_form id=5205]